Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Individuella DM Parabowling

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Individuella DM Parabowling:


Namn

Klubb

Klass

Start
Adriano Nilsson BK Lindarna Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Agneta Hansson Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Anders Åslund BK Kristallen Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 25 november 13:00
Andreas Lyrberg BK Kristallen Herrar D Söndagen den 25 november 13:00
Anette Danielsson Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Anna Torngren Täby BwK Damer C Söndagen den 25 november 11:30
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer C Söndagen den 25 november 15:00
Anna-Leena Haataja SK Nova Damer B Söndagen den 25 november 11:30
Anna-Lisa Planholm Solhöjdens IF Gotlandsränna Söndagen den 25 november 15:00
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
August Guilletmot BK Lindarna Herrar A Söndagen den 25 november 16:30
Bernabè Orellana BK Lindarna Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Björn Holmgren BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 16:30
Björn Peterzén BK Mälaren Herrar C Söndagen den 25 november 13:00
Björn Zandén BK Kristallen Herrar B Söndagen den 25 november 13:00
Brittany Stewart BK Kristallen Damer C Söndagen den 25 november 15:00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer B Söndagen den 25 november 16:30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 25 november 10:00
Caroline Södergren BK Kristallen Damer D Söndagen den 25 november 13:00
Catarina Karlsson Täby BwK Damer C Söndagen den 25 november 16:30
Christer Leth BK Lindarna Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
Christian Uvner-Albo BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 16:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Claes Kårsell Täby BwK Herrar B Söndagen den 25 november 11:30
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Söndagen den 25 november 11:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Daniel Hägerbäck SK Nova Herrar C Söndagen den 25 november 11:30
Daniel Pettersson SK Nova Herrar D Söndagen den 25 november 11:30
Daniel Widberg Täby BwK Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
David Tärnström BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Edvin Behmer Täby BwK Herrar B Söndagen den 25 november 11:30
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen Damer D Söndagen den 25 november 13:00
Emelie Egeberg SK Nova Damer A Söndagen den 25 november 11:30
Emil Hildebrand Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Emma Jarheim BK Lindarna Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Eric Plantin BK Bus Herrar A Söndagen den 25 november 15:00
Ernesto Rodriguez BK Bus Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Fabian Enache Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Filip Petersson Täby BwK Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
Fredrik Nordberg BK Kristallen Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Frida Ek Kofod SK Nova Damer C Söndagen den 25 november 11:30
Gunnar Persson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 25 november 13:00
Gösta Björk Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Hanna Jonsson Täby BwK Damer C Söndagen den 25 november 16:30
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Henrik Grahn Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Henrik Ronström BS 23 Herrar A Söndagen den 25 november 11:30
Jan-Erik Björkqvist Solhöjdens IF Herrar B Söndagen den 25 november 15:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 25 november 10:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Jessica Lindqvist BK Kristallen Damer C Söndagen den 25 november 13:00
Jessica Pavlov BK Lindarna Damer D Söndagen den 25 november 16:30
Joakim Haraldsson BK Bus Herrar A Söndagen den 25 november 15:00
Johan Beck-Friis BK Lindarna Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
Johan Hillborg BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Johan Holm BK Mälaren Herrar C Söndagen den 25 november 13:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar A Söndagen den 25 november 16:30
Jonny Erlandsson BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Jouni Salmi BK Kristallen Herrar B Söndagen den 25 november 13:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 25 november 10:00
Kasper Schweighofer Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 25 november 10:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Kent Sandberg Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Leif Davidsson Hammarby IF BF Herrar A Söndagen den 25 november 10:00
Leif Karlsson Solhöjdens IF Herrar B Söndagen den 25 november 15:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Söndagen den 25 november 10:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 25 november 13:00
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer C Söndagen den 25 november 10:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Lisa Skårman BK Kristallen Damer D Söndagen den 25 november 13:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer B Söndagen den 25 november 13:00
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 25 november 10:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Magnus Hedström BK Kristallen Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer A Söndagen den 25 november 13:00
Marianna Ernemar BK Bus Damer B Söndagen den 25 november 16:30
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Matilda Holmgren BK Lindarna Damer C Söndagen den 25 november 15:00
Mats Axelsson Täby BwK Herrar A Söndagen den 25 november 16:30
Mats Bergström BK Kristallen Herrar D Söndagen den 25 november 13:00
Mats Karlsson BK Kristallen Herrar C Söndagen den 25 november 13:00
Max Eriksson BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 16:30
Michael Strömhielm Täby BwK Herrar C Söndagen den 25 november 11:30
Mika Toivonen BK Bus Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna Söndagen den 25 november 11:30
Mikael Holma BK Bus Herrar B Söndagen den 25 november 15:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Mikael Nystedt Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar B Söndagen den 25 november 15:00
Miriam Epstein Täby BwK Damer D Söndagen den 25 november 16:30
Niklas Norin BK Kristallen Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Niklas Nyström Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Nils Rockberg Täby BwK Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Patrik Ingö Täby BwK Herrar D Söndagen den 25 november 11:30
Patrik Nygren BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 16:30
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 25 november 13:00
Peter Timgren BK Lindarna Herrar D Söndagen den 25 november 15:00
Petra Söderström Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 25 november 10:00
Richard Andersson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 25 november 13:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 25 november 10:00
Robert Henriques Täby BwK Herrar C Söndagen den 25 november 11:30
Robert Synnerud BK Bus Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Roger Munter BK Bus Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 25 november 11:30
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen Damer D Söndagen den 25 november 15:00
Samuel Bergström BK Bus Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Samuel Karlsson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 25 november 15:00
Sara Torngren Täby BwK Damer C Söndagen den 25 november 11:30
Sari Nurmi Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Sebastian Falk BK Bus Herrar D Söndagen den 25 november 16:30
Sinem Youssnf BK Bus Damer C Söndagen den 25 november 16:30
Staffan Rhedin SK Nova Herrar B Söndagen den 25 november 11:30
Stefan Hellman BK Bus Herrar A Söndagen den 25 november 15:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar A Söndagen den 25 november 10:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 25 november 10:00
Susanna Holmgren BK Lindarna Damer B Söndagen den 25 november 16:30
Susanne Englund BK Lindarna Damer A Söndagen den 25 november 16:30
Susanne Karlsson BK Bus Damer A Söndagen den 25 november 15:00
Therese Norberg BK Kristallen Damer D Söndagen den 25 november 13:00
Therese Persson BK Kristallen Damer B Söndagen den 25 november 13:00
Thomas Andersson SK Nova Herrar A Söndagen den 25 november 11:30
Thomas Berglin Täby BwK Herrar C Söndagen den 25 november 16:30
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar A Söndagen den 25 november 15:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 25 november 13:00
Tony Jubel Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 25 november 10:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar C Söndagen den 25 november 15:00
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK Herrar C Söndagen den 25 november 11:30
Victoria Valverde Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 25 november 10:00
Viktor Thelin BK Kristallen Herrar C Söndagen den 25 november 13:00
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D Söndagen den 25 november 13:00
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar B Söndagen den 25 november 16:30
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer B Söndagen den 25 november 10:00